AMPER 2018

Již 26 let Váš průvodce světem technologických inovací

Již 26. rokem zve společnost Terinvest obchodníky, odborníky i nadšence v oboru elektrotechniky a elektroniky na veletrh AMPER, který je jedinečnou příležitostí pro navázání nových a utužení již existujících obchodních vztahů.

Budoucí ročník největší události v oboru elektrotechniky a elektroniky v České a Slovenské republice – veletrh AMPER 2018, se uskuteční ve dnech 20.–23. 3. 2018 na brněnském výstavišti. Nenechte si ujít příležitost seznámit se s novými technologiemi z prezentovaných oborů a setkat se s odborníky, obchodními partnery a zákazníky.

Loňský ročník navštívilo 43 800 návštěvníků a na výstavní ploše 30 800 m2 vystavovalo více než 600 firem, mezi nimiž se prezentovalo také 151 zahraničních společností z 22 zemí světa. Bohatý byl tradičně i doprovodný program – semináře, konference a diskuze na odborná témata. V tomto duchu se bude odehrávat také 26. ročník veletrhu AMPER 2018, jehož přípravy už vrcholí. Vystavovatelé na svých expozicích představí řadu technologických novinek a zajímavostí, proběhne tradiční prestižní soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER a odborný doprovodný program v podobě konferencí a seminářů bude opět sledovat trendy v prezentovaných oborech a nebudou chybět ani workshopy se zaměřením na mezinárodní obchodní vztahy. Návštěvníci se mohou těšit na přední firmy z oboru energetiky, mezi které patří např. společnost KOČÍ‑VALÁŠEK, která působí na českém a slovenském trhu s transformátory přes 20 let.

Chybět nebude ani DCK Holoubkov Bohemia, vyrábějící venkovní rozváděče pro energetické společnosti, Elpro‑Energo, dodavatel transformátorů nebo jeden z nejvýznamnějších energetických koncernů v Evropě, firma innogy Česká republika. Nejsilněji zastoupeným oborem veletrhu AMPER je automatizace, kde se představí např. Murrelektronik CZ, který je systémovým partnerem a zhotoví řešení co jsou šita na míru Vašim aplikacím na poli průmyslové automatizace. Společnost Turck, jedna z předních firem z oblasti automatizace či Weidmüller s více než 160letou historií v oblasti konstrukce strojů, zpracovatelského průmyslu, výroby přístrojů, energetického sektoru a dopravního inženýrství. Své novinkové portfolio představí také specialista na pohonnou a automatizační techniku firma Lenze či jeden z nejúspěšnějších výrobců snímačové technologie – Balluff CZ.

Dalším nepřehlédnutelným oborem je elektroinstalace, kde své novinky v nabídce designových řad spínačů, zásuvek, elektroinstalačního příslušenství pro domovní i průmyslové použití, systém domovní komunikace a systém inteligentní elektroinstalace ABB‑free@ home® představí i celosvětový lídr ABB. Svými inovativními produkty se pochlubí i Rittal, jeden ze šesti nejrychleji rostoucích podniků v Německu a současně dodavatel řešení v oblastech rozváděčů, rozvodů proudu, chlazení, IT infrastruktury a softwaru a služeb. Těšit se můžete i na WAGO-Elektro, které se zabývá pružinovým propojením vodičů od roku 1951.

V neposlední řadě na veletrhu AMPER 2018 získáte informace o zabezpečovací technice, kde se představí společnost JABLOTRON ALARMS, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů alarmů v ČR i ve světě. Pokud jsou v popředí Vašeho zájmu vodiče a kabely, elektronické součástky a moduly, pohony, měřicí technika či osvětlení, je AMPER jistě také správnou volbou.

Organizátor veletrhu AMPER, společnost Terinvest spol. s r. o., podporuje propojení spolupráce soukromého sektoru s Vysokými školami, které na veletrhu AMPER 2018 pravidelně představují své projekty. Vytváří také vhodné podmínky k úspěšné obchodní prezentaci začínajícím firmám vstupujícím na trh, prostřednictvím projektu AMPER Start Up, který se při předchozím ročníku setkal s velikým zájmem, jak ze strany vystavujících společností, tak ze strany návštěvníků a odborných médií.

Již tradiční součástí veletrhu je také největší tuzemská přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily AMPER Motion, FÓRUM AUTOMATIZACE – živý program přednášek letos s podtitulem Digitální transformace průmyslu nebo FÓRUM OPTONIKA zahrnující desítky odborných přednášek z oblasti optické a fotonické techniky.

 

Veletrh AMPER 2018 je jedinečným prostředím k rozšíření povědomí o nových trendech v oboru a příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů, upevnění pozice na trhu a k setkání společností s odbornou veřejností.

 

Kompletní program a další informace o veletrhu AMPER naleznete na níže uvedených webových stránkách.

 

www.amper.cz