ArcelorMittal Europe spustila nový produktový web pro tyčovou ocel a válcovaný drát

Skupina ArcelorMittal Europe a její divize dlouhých výrobků Long Products má dlouholetou tradici výroby ocelových tyčí a válcovaného drátu. S výrobními závody v Německu, Francii, Španělsku, Polsku, České republice, Bosně a Hercegovině a Maroku stojí na špici technických inovací v oboru.

Vzhledem k tomu, že ArcelorMittal Europe nabízí široké spektrum tyčové oceli a válcovaného drátu, rozhodla se společnost vytvořit nové webové stránky, které usnadní nákup, ukáží konkrétní užití produktů a představí nejnovější technologické novinky.

Více informací na: http://barsandrods.arcelormittal.com

ArcelorMittal Ostrava a.s. patří do největší světové ocelářské a těžařské skupiny ArcelorMittal. Ročně vyrábí 2 miliony tun oceli, která se uplatňuje zejména ve stavebnictví a strojírenství. Je jediným výrobcem silničních svodidel a elektrotechnické oceli v Česku. Kromě tuzemského trhu prodává své výrobky do více než 40 zemí světa. ArcelorMittal Ostrava a její dceřiné společnosti mají 7 500 zaměstnanců. Průměrná mzda v roce 2014 činila 35 124 Kč. Společnost vyrábí železo a ocel v souladu s veškerou ekologickou legislativou. S předstihem snížila vliv výroby na životní prostředí nad rámec požadavků EU a letos dokončí 13 dotovaných investic do nadstandardní ekologizace v hodnotě 3,1 miliardy korun. Jediným akcionářem je ArcelorMittal Holdings A.G.