Auditovaný náklad

Časopisy vydavatelství Infocube jsou jediné průmyslové a strojírenské časopisy, které mají auditovaný náklad! Náklady ověřuje ABC ČR (Audit Bureau of Circulations – Kancelář ověřování nákladu tisku), člen IF ABC, která jako jediná provádí nezávislý audit v ČR, více informací najdete na adrese www.abccr.cz.

Nezávislý audit výše tištěného nákladu znamená, že je nezávisle kontrolována skutečná výše tištěného nákladu, ta je pravidelně zveřejňována na internetu. Naše vydavatelství Infocube je tak jediné české a slovenské vydavatelství průmyslových časopisů, které svým inzerentům nezávisle prokazuje, že se skutečná výše reálně vytištěného nákladu časopisu shoduje s údaji o nákladu, které vydavatelství deklaruje. Přehled všech vydavatelství a časopisů v systému auditovaných nákladů najdete na: www.abccr.cz/vydavatelstvi-v-systemu/seznam-vydavatelu

Nezávislý audit nákladu provádí v České republice jen úzká skupina největších a nejsilnějších titulů. Časopisy vydavatelství Infocube jako KOVOINZERT či Automobil Industry tak najdete v exkluzivním klubu nejprestižnějších českých tiskovin jakými jsou EURO, EKONOM, Hospodářské noviny či Mladá Fronta DNES.