Automatické regály Modula

Hit v oblasti skladovacích systémů

Neustálé požadavky na úsporu místa a času na vychystávání různého zboží a materiálu jsou vodou na mlýn pro vývoj nových zařízení a systémů k přiblížení se těmto skladovacím ideálům.

Společnost Mátl & Bula spol. s r.o. se snaží neustále nacházet nové moderní způsoby manipulace i skladování   a nyní přináší na český trh hit v oblasti skladovacích systémů – automatické regály Modula.

Od roku 1987 poskytuje MODULA svým majitelům jeden z nejpokročilejších automatizovaných skladovacích systémů. Automatické regály jsou ideální řešení pro manipulaci, skladování a rychlé vychystání komponentů, polotovarů či konečných výrobků různého druhu. Tyto regály nahrazují moderní technologií i systémem  různé nedokonalé a zastaralé verze skladovacích zařízení. Systém Modula vyniká především úsporou prostoru, rychlou manipulací,  jednoduchostí a  vysokou spolehlivostí a bezpečností.

Automatické regály MODULA sestávají ze zcela modulární struktury a mohou dosahovat výšky až 14 m, aby byla maximálně využita výška budovy. Vše je řízeno softwarem, který umožňuje vyšší hustotu skladování a velké úspory, pokud jde o potřebnou podlahovou plochu v průmyslovém prostředí. 840 m2 podlahové plochy minimalizují automatické regály na 14 m2. Lze přivolávat nezávisle na sobě dvě police a tím maximálně urychlit vychystávací časy. Výběr materiálu je možný i z více pater budovy  a zařízení může být po úpravě umístěno i ve venkovním prostoru.

Automatické regály se dodávají v různých verzích a rozměrech, aby uspokojily každý požadavek na rychlé skladování, správu, výdej a vyhledání jakéhokoliv výrobku.  Možné je skladovat materiál jako např. náhradní díly, spojovací materiál, elektroinstalační materiál, nástroje, nářadí, knihy, léky a další, v rozmanitých prostorových uspořádáních, až do max. délky 6 metrů. Celek se skládá ze dvou  regálů, do kterých se zasouvají kovové zásuvky, které jsou podle potřeby vyzvedávány a ukládány pomocí automatického výtahu. Celý systém tímto nabízí velmi dobrý poměr hodnoty k ceně.

Společnost Mátl & Bula spol. s r.o. je výhradním zástupcem pro Českou republiku a zajišťuje rovněž  montáž, údržbu i servis.

www.matl-bula.cz