EBMservice.com česko-slovenské internetové průmyslové tržiště

EBMservice.com je nejstarší internetové průmyslové tržiště, které již od roku 1994 provozuje firma EBM system s. r. o. Firmám usnadňuje práci při nákupu materiálů, prodeji skladových zásob a nabízení volných výrobních kapacit.

Internetové průmyslové tržiště EBMservice.com lze přirovnat k tržišti „Vystav a listuj“. Jedná se o dokonalou informační tabuli, na které mohou kupující a prodávající současně prezentovat své nabídky, požadavky a přání. Jakmile se jejich nabídky a požadavky „propojí“, dostanou obě strany možnost spolu komunikovat a uzavřít obchod. Obrovskou výhodou tržiště je fakt, že organizátor – firma EBM system s. r. o. s komoditami neobchoduje, což zaručuje nezávislost tržiště.

Hlavními komoditami tržiště jsou především hutní materiál, spojovací materiál, ložiska, stroje, nástroje a armatury. Tržiště samozřejmě umožňuje obchodovat i s jinými komoditami.

Jednotlivé položky jsou zatříděny podle norem, tříd jakosti, typových označení a dalších třídících kritérií. U standardních položek jsou k dispozici technické nákresy (jedná se především o ložiska, spojovací materiál a hutní profily). U položek se používá dokonce normy DIN. Díky tržišti tak získáváte vynikající nástroj, který Vám ulehčí orientaci v této složité problematice.

Tržiště je rozděleno do několika logických celků:

1) MATERIÁLY– sekce, která je zaměřena na nákup a prodej strojů a produktů hutní a strojírenské výroby. Obsahuje širokou nabídku celkem cca 600 000 položek (hutní materiál, spojovací materiál, ložiska a další).

2) STROJE – sekce určena pro vyhledávání nových a použitých strojů, náhradních dílů a příslušenství. Většina zboží je doplněna četnými fotografiemi nebo odkazy na podrobnou dokumentaci.

3) VÝPRODEJ, NZ – zde naleznete velký výběr nových i použitých nadnormativních zásob.

4) KOOPERACE – sekce, ve které firmy hledají partnery a subdodavatele pro své zakázky. Systém umožňuje podrobnou technologickou a výrobní specifikaci nabídek.

5) POPTÁVKY – zde můžete zadávat své poptávky na zboží a služby, poptávky jsou pak okamžitě odesílány všem registrovaným uživatelům.

6) NABÍDKY – obsahují mimořádné prodejní a nabídkové akce s možností připojení potřebných dokumentů, výkresů a fotografií; každou celou hodinu se cíleně rozesílají těm, které chcete oslovit.

7) FIRMY – podrobný adresář firem pracujících s tímto tržištěm: e-mail, web. stránky, kontaktní údaje.

Pokud chcete svou firmu zapojit do obchodování v tržišti EBMservice.com, nepotřebujete žádné speciální vybavení.

Veškeré informace o provozu tržiště a vstupních podmínkách vám rádi poskytneme prostřednictvím e‑mailové adresy: ebmservice@ebmservice.com a následně návštěvou našeho obchodního zástupce.


EBM system s. r. o.

Nádražní 1100

738 01 Frýdek-Místek

tel.: +420 558 445 011

marketing@ebmsystem.com

www.ebmsystem.com