GLOBAL EVO

Komplexní SMS navržený pro rychlost a vybavený technologiemi

Rychlý. Rychlejší. Nejrychlejší. GLOBAL EVO představuje další vývoj souřadnicového měřicího stroje (SMS), navrženého pro rychlost a vybaveného technologiemi.

GLOBAL EVO, vytvořený ve spolupráci s mezinárodně uznávaným designérským domem Pininfarina, rozšiřuje prověřenou platformu SMS GLOBAL pomocí nových nápadů a posouvá hranice výkonu. GLOBAL EVO, vybavený systémem pro tlumení vibrací Compass, na který je podána žádost o patent, a řadou dalších špičkových technologií, poskytuje současně rychlost i přesnost a nabízí nejrychlejší dotekové snímání ve své třídě.

Stroj GLOBAL EVO, postavený na spolehlivém základě vysoce úspěšné řady SMS GLOBAL, je špičkový SMS navržený pro dosažení maximální rychlosti. GLOBAL EVO je optimalizován pro dotekové snímání a nabízí nejlepší výkon ve své třídě, takže představuje ideální řešení pro výrobce, kteří požadují vysokou produktivitu v oblasti kontroly rozměrů, např. v automobilovém a leteckém průmyslu, obecné či jemné mechanice. Uživatelské rozhraní bylo součástí plánu nových funkcí zakomponovaných do stroje GLOBAL EVO. Tím, že společnost Hexagon Manufacturing Intelligence věnovala péči sebemenším detailům a zkoumala ergonomii, vytvořila řešení, které činí ovládání stroje pro uživatele snadnějším a pohodlnějším. Všechny systémy stroje GLOBAL EVO byly vyvinuty tak, aby nabízely vyšší rychlost a přesnost bez zvýšení pracovního zatížení obsluhy. Funkce a technologie SMS nabízejí uživatelsky komfortní ovládání a zřejmé výhody ohledně výkonnosti, šetří čas, peníze a prostředky po celou dobu životnosti stroje.

Systém podporuje řadu dotekových snímacích senzorů včetně snímacích hlav HP-S-X5 a HP-S-X3C a skenovací sondy HP-S-X1H, kterou lze namontovat na indexovatelnou hlavu. Početná řada měničů nástrojů, volitelných doteků a dalšího příslušenství zajistí tu nejvhodnější konfiguraci bez ohledu na požadovanou aplikaci. Stroj GLOBAL EVO se dodává se softwarem PC-DMIS, nejpoužívanějším balíkem pro měření na světě. Pro specifičtější aplikace, jako je kontrola speciálních nebo složitých geometrií, či náročné vyhodnocování dat, se jako alternativa dodává výkonný software QUINDOS se svou řadou specializovaných modulů.

www.hexagonmetrology.cz