GrindTec 2018

Vedoucí veletrh brousicí techniky se zaměřuje na další kvalitativní růst nabídky

Návštěvníci veletrhu GrindTec 2018 by si měli vzít s sebou především jedno: čas a více času než dosud, neboť nabídka vydatnosti inovací a kvalita informací vedoucího oborového veletrhu v roce 2018 znovu signifikantně poroste.

Více než 500 vystavovatelů z 24 zemí již svou účast na veletrhu pro rok 2018 závazně ohlásilo – celá řada z nich se značně rozšířenými místy pro stánky. S dalšími 100 vystavovateli vede projektové vedení v současné době konkrétní rozhovory o plánování, takže vedení veletrhu AFAG v příštím roce očekává nový rekord vystavovatelů. To platí i pro mezinárodní účast a plochu pro vystavování. Zde je k dispozici oproti předchozí akci o 2000 m² více.

Disponibilní vystavovací plochy jsou již nyní těsné, a proto projektové vedení GrindTec doporučuje podnikům, které mají zájem, aby se přihlásili co možná nejdříve.

Podklady pro účast jsou k dispozici ke stažení na domovské stránce GrindTec: www.grindtec.de

Tematický park „Brousicí technika 4.0“ mediální skupiny Konradin
jde do druhého kola

Nadmíru úspěšně proběhla premiéra prezentace Průmysl 4.0 na GrindTec 2016, společný projekt AFAG, FDPW mediální skupiny Konradin. Také v roce 2018 předvádějí známí vůdci technologií svá digitalizovaná řešení pro dílnu, jakož i výrobu, a informují v připojeném fóru o relacích nutných nákladů, rozhraních, předpokladech implementace atd. Různé strategie řešení jsou zde vzájemně spojené pro co nejlepší výsledek, což může vést k novým způsobům myšlení a cestám řešení pro stanovení problému. Návštěvník najde v tomto tematickém parku v koncentrované formě všechno to, co zvýší jeho konkurenceschopnost a optimalizuje jeho procesy.

Nově: Kompetenční centrum brousicí techniky od roku 2018
v zasedacím centru veletrhu Augsburg

Kompetenční centrum brousicí techniky se svými četnými výzkumnými zařízeními, institucemi vzdělávání a dalšího vzdělávání, odbornými médii, GrindTec FORUM a Infocentrem FDPW se překládá z haly 5 do zasedacího centra veletrhu Augsburg. V této podobě reprezentuje svaz nejnovější stav z výzkumu a vývoje – ideální doplnění k obsáhlé nabídce GrindTec 2018.

Odborným zřizovatelem je FDPW – Fachverband Deutscher Präzisions-Werkzeugschleifer e.V. (Odborný svaz Německých přesných brusičů nástrojů, zapsaný spolek).

www.grindtec.de