HANNOVER MESSE 2017 (24. - 28. 4. 2017) - bezplatné elektronické permanentní vstupenky

Zde najdete odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2017 (24. - 28. 4. 2017)

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. 

HANNOVER MESSE 2017 (24. - 28. 4. 2017) - bezplatné elektronické permanentní vstupenky 

Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na své jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně počítače a předložíte ji při vstupu na výstaviště. Upozornění! Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/ticket-registration.xhtml

Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu. 

V případě použití veřejné dopravy v Hannoveru (GVH region) je třeba opatřit si před nástupem jízdy jízdenku. Elektronické vstupenky (eTickets) nejsou platné jako jízdenky pro veřejnou dopravu.

Přejeme Vám příjemnou a inspirativní návštěvu veletrhu HANNOVER MESSE 2017!

Eva Václavíková

David Václavík
Zastoupení Deutsche Messe v ČR
Myslbekova 7
169 00 Praha 6
tel.+fax: 220 510 057
info@hf-czechrepublic.com
www.hannovermesse.de