Jak vyzrát na novinky v GibbsCAM v12?

Na začátku roku 2018 byla uvolněna pro zákazníky v České republice a na Slovensku verze technologického CAD/CAM softwaru GibbsCAM v12. Verzí 12 se rozumí software GibbsCAM označený 12.0.11.0 a vyšší. Je k dispozici všem, kteří měli aktivní roční aktualizační servis platný ke dni 1. 8. 2017.

Vlastimil Staněk, produktový manager softwaru GibbsCAM ve firmě technology-support s.r.o., k nové verzi říká: „Při prvním seznámení s připravovanou verzí GibbsCAM v12 jsem se obával, že jako konzervativní člověk nemající rád zásadní změny se budu muset něco nového učit a že ztratím jednoduchost a přehlednost používání. To se ale nestalo. Já i všichni uživatelé GibbsCAM v12 jsme dostali uživatelsky příznivé intuitivní prostředí a k tomu zajímavé bonusy bez nutnosti si je dokupovat. Nainstalujte si GibbsCAM v12 a přes první překvapení, protože je doopravdy jiný, budete určitě spokojeni. Děkujeme, že s námi obrábíte!“

 Více o CAD/CAM GibbsCAM pro produkční obrábění najdete na www.gibbscam.cz, video vydané k verzi 12 můžete zhlédnout zde (https://youtu.be/i28ciRiRgCk).

 Od začátku února probíhají jedno- až dvoudenní semináře na téma „GibbsCAM, jak vyzrát na novinky v12?“, které budou trvat až do dubna.

1. a 2. 2. 2018, Praha, Dusíkova 19
1. a 2. 3. 2018, Praha, Dusíkova 19
5. a 6. 4. 2018, Praha, Dusíkova 19

První den semináře, věnovaný obecnému seznámení s novinkami v GibbsCAM v12, bude pro zákazníky s platným ročním aktualizačním servisem zdarma (platí maximálně pro dva účastníky na jednu licenci GibbsCAM). Druhý den bude zaměřen na podrobnější ukázky práce s novými funkcemi s možností testování na datech zákazníků a poplatek za druhý den semináře činí 2500 Kč za osobu.

 Společnost technology-support s.r.o. působí na českém a slovenském trhu především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vedle CAD/CAM řešení GibbsCAM a Cimatron je součástí našeho portfolia i CAD řešení ZW3D, vysokotlaké a velkoobjemové chlazení ChipBLASTER a také řešení pro zasíťování CNC strojů, správu NC programů a výrobní dokumentace a monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů CIMCO a od roku 2017 dva nové produkty pro optimalizaci NC kódu NCBrain a NCBrain AICAM. Samostatnou aktivitou je nabídka školení a rekvalifikačních kurzů pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a CAD konstruktéry.

 Vlastimil Staněk
vstanek@gibbscam.cz