Nejvyšší kvalita řetězů třídy G10 nese značku pewag

Vázací řetězy značky pewag zná snad každý, kdo vázací řetězy používá. Značka řetězů pewag winner je velice oblíbená především u profesionálů. Podíl na trhu v pevnostní třídě G 10 firmě neustále stoupá a podle odhadů dosahuje úctyhodných 35–40 %.

Je to především ocenění velmi vysoké kvality našich vázacích řetězů a také širokého portfolia komponentů zákaznického servisu. Vzhledem k jednoduchosti montáže řetězů, při použití speciálních zkracovacích závěsných hlav, jsou tyto řetězy na trhu nejvíce žádány. Řetězy se vyrábí v průměru drátu od 5 mm do 32 mm.

Novinka – řetěz v průměru drátu 32 mm!

O tyto 32mm řetězy jsme rozšířili naše portfolio řetězů v pevnostní třídě G10. Samozřejmostí je široká nabídka komponentů k těmto řetězům. Nejvyšší prioritou při používání vysokopevnostních řetězů je samozřejmě bezpečnost při jejich používání. Naštěstí je tomu tak u většiny zákazníků a rozhodování mezi kvalitou pewag a asijskou cenou je tak zřejmá. Jsme tomu rádi, protože do vývoje řetězů ve prospěch bezpečnosti, pevnosti a hmotnosti investuje pewag velmi mnoho prostředků.

Zvedat a kotvit s jistotou

Před dvěmi lety jsme velice úspěšně uvedli na trh šroubovací a otočné vázací body pod označením PLAW a PLBW. Nedávno jsme doplnili řadu šroubovacích bodů o další dva vázací body PLDW a PLGW, které jsou určené pro velmi snadnou montáž bez nářadí. Od uvedení na trh si tyto produkty rychle našli mnoho spokojených uživatelů a jejich počet neustále stoupá. Společnost pewag má vlastní oddělení, které se zabývá vývojem vázacích bodů, a tak je jen otázkou času kdy uvedeme na trh další typy. Díky vlastní výrobě ve výrobním závodě v České republice patří tyto produkty k cenově nejdostupnějším při zachování nejvyšší možné kvality. Budeme rádi za Vaše podněty a poskytneme Vám k širokému portfoliu vysokopevnostních vázacích řetězů značek winner, winner pro a kotevním bodům značky winner profilift více informací. Náš tým odborníků je Vám plně k dispozici pro veškeré konzultace v této oblasti.

Našim zákazníkům nabízíme v rámci provedení testy řetězů mobilní zkušebnou řetězových vázacích prostředků s odborně proškoleným personálem. Jsme připraveni zkontrolovat Vám a případně opravit Vaše stávající vázací řetězy. Po kontrole a případně opravě Vám vystavíme nový certifikát o kvalitě. Tato služba je další krok k zajištění bezpečnosti při práci s vázacími řetězy a k ochraně Vašeho majetku.

Měřítkem hodnocení kvality jsou naši zákazníci

Pewag nabízí nejrozšířenější řetězový systém G10 pro zavěšování a kotvení nákladu v současnosti. Upravené řešení podle přání uživatele je naším standardem. Inovativní výrobky a servisní služby zaručují bezpečné a dlouhodobé použití. Díky potěšení, které nám přináší inovace, vyrábíme ve firmě pewag jedny z nejlepších řetězů na světě. Vysoká kvalita našich produktů, služeb a osobní nasazení našich zaměstnanců zajišťují bezpečnou přepravu osob a zboží.

Ing. Martin Lenfeld
www.pewag.cz