O nás

Každá společnost, která v oblasti průmyslu prezentuje svoji nabídku, má určitou pozici na trhu, sortiment produktů či služeb, firemní identitu, jednu či více značek. Lidé pracující v těchto firmách mají o své nabídce určitou představu a vizi. Vaše představy a vize nemají žádnou hodnotu do doby, než jsou konfrontovány se zákazníkem. Teprve okamžik, kdy se zákazník setká s prezentací Vaší firmy a její nabídkou, je tím momentem, kdy se Vaše vize může změnit v realitu, kdy se Vaše zkušenost může zúročit, kdy se může potvrdit, zda byl Váš odhad správný a reakce trhu příznivá.

My ve vydavatelství Infocube násobíme Vaše představy a vize tisíci a předáváme je ve správnou dobu do správných rukou. Nabízíme Vám naše časopisy jako prostředek při prezentaci Vašich produktů a služeb, pro budování Vaší pozice na trhu, při rozvoji Vaší značky.

Aby byla Vaše prezentace opravdu účinná, vsadili jsme již od začátku na vydávání výhradně oborově zaměřených časopisů. To je předpoklad stoprocentního oslovení Vaší cílové skupiny. Každý časopis má vlastní, námi originálně vytvořenou, databázi adresátů. Našim čtenářům přinášíme výjimečné časopisy, tomu odpovídá kvalitní polygrafické provedení tisku, obálky, vazby, a charakteristický layout každého titulu. Jako nezbytné minimum pro přenos Vaší prezentace adresátům jsme si stanovili kvalitní křídový papír.

Po mnoha letech úspěšného vydávání odborných a průmyslových časopisů Vám můžeme nabídnout pět titulů v celé řadě vydání.
Rádi bychom Vám ovšem nabídli něco víc, a to naši zkušenost, znalost trhu a naše partnerství!

Jiří Klusáček
ředitel vydavatelství