Pořízení obráběcích strojů ve firmě BANES, spol. s r. o.

Pro firmu Banes, spol. s r. o. znamenal říjen minulého roku historicky nejsilnější měsíc v počtu pořízených obráběcích strojů.

Pro firmu Banes, spol. s r. o. znamenal říjen minulého roku historicky nejsilnější měsíc v počtu pořízených obráběcích strojů.

Patří mezi ně: 1× CITIZEN CINCOM L20 s funkcí lámání špon (řízená délka špony), 2× STAR SR-20J, 1× STAR SB-20RG, 2× STAR SB-20RE, 1× STAR SR-20RIII, 1× STAR SV-12, 2× GOODWAY SW20.

V listopadu a prosinci k výše jmenovaným přibyly i stroje STAR SR-32JIIB a STAR SR-38B společně se třetím CNC obráběcím centrem FANUC ROBODRILL. Na sklonku roku 2017 firma pořídila také automatické zařízení pro válcování závitových tyčí RWT 20X CNC/AC sym a omílací linku Rösler se třemi kruhovými vibračními jednotkami R 320 Euro.

Banes, spol. s r. o. hledá zaměstnance na pozice: obsluha CNC dlouhotočných automatů, pracovnice na dokončovací operace a obsluha automatické omílací linky.

Firma Banes, spol. s r. o. byla založena v lednu 1993 jako strojírenský podnik zabývající se obráběním na zakázku převážně na soustružnických automatech. O rok později došlo k rozšíření činnosti firmy o montážní strojírenské práce v hromadných sériích.

Společnost je dodnes rozdělena do dvou divizí – divize Obrábění a divize Montáže.

Redakčně upraveno z www.banes.cz