Pozvánka na první společnou konferenci HxGN LOCAL ČESKO A SLOVENSKO 2018 divizí Safety & Infrastructure, Manufacturing Intelligence a PPM

Letošní rok se vůbec poprvé uskuteční společná uživatelská konference tří divizí nadnárodní společnosti Hexagon, které mají v České republice a na Slovensku své zastoupení

Zámecký hotel Valeč

Hexagon Safety & Infrastructure, Hexagon Manufacturing Intelligence a Hexagon PPM letos poprvé spojí své síly a během dvoudenní uživatelské konference budou svým zákazníkům prezentovat novinky a zajímavosti z oblasti 3D měření, skenování a softwarových a hardwarových řešení.

 Stejně jako v každém roce bude i letos prostor pro prezentace zajímavých projektů ze strany zákazníků. Součástí konference bude i série workshopů, které budou zaměřeny zejména na praktické ukázky nových vlastností produktů. Cílem těchto workshopů je poskytnout zákazníkům náměty, návody a tipy, jak rozšířit jejich řešení o nové funkce nebo služby.

 „Uživatelská konference, jak už z názvu vyplývá, je určena primárně pro uživatele našich produktů a řešení. Je tak ideálním místem pro sdílení informací, a to nejenom mezi společností Hexagon a zákazníky, ale současně i mezi uživateli navzájem. Vždy se snažíme postavit program konference tak, abychom poskytli obrázek o aktuálních trendech a aby i uživatelé měli možnost pochlubit se inspirativními nápady. Usilujeme také o to, abychom oficiální program vyvážili s neformálním sdílením informací," říká Jakub Svatý, generální ředitel divize Safety & Infrastructure.

Tradici takovéto akce založila divize Safety & Infrastructure již před 20 lety. Do roku 2016 se pořádala pod názvem GeoForum CS a v loňském roce již do svého názvu vložila titul HxGN LOCAL.

 „Jsme rádi, že jsme se k této akci mohli připojit a ukázat tak zákazníkům všech divizí naši společnost jako globálního hráče, který poskytuje komplexní softwarová a hardwarová řešení,” dodává Jaroslav Veselý, generální ředitel divize Manufacturing Intelligence.

 „Letošní ročník bude svým schématem nový. Chceme zachovat vše dobré z minulých let a současně chceme prezentovat společnost v mnohem širších souvislostech. Věříme, že HxGN LOCAL Česko a Slovensko 2018 přinese nejenom nové kontakty, ale významně upevní společnost Hexagon na lokálním trhu,“ uzavírá Jakub Svatý.

Konference se bude konat ve dnech 11.- 12. září v krásném prostředí zámeckého hotelu Valeč, v samotném srdci Vysočiny.

Více informací o konferenci včetně kompletního program najdete na www.hxgnlocal.com
Informace o konferenci jsou průběžně doplňovány a aktualizovány.

Divize SAFETY & INFRASTRUCTURE
Přední světový dodavatel SW technologií pro záchranné složky, státní správu a správce inženýrských sítí.

Divize MANUFACTURING INTELLIGENCE
Přední světový výrobce 3D měřicích přístrojů v širokém spektru průmyslových odvětví.

Divize PPM
Přední světový poskytovatel řešení pro návrh, výstavbu a provoz průmyslových zařízení v průběhu celého životního cyklu.