Produkty lineární techniky se značkou HIWIN, které by v roce 2018 neměly uniknout vaší pozornosti

Vysoká přesnost i dynamika a precizní provedení u všech produktů lineární techniky

Brněnský HIWIN v letošním roce očekává růst prodeje v produktové skupině lineárního vedení CG, která byla uvedena na trh v roce 2017. Lineární vedení HIWIN CG nabízí řešení s krycím páskem na kolejnici, které najde uplatnění v silně znečištěném prostředí, proto se hodí například pro obráběcí stroje nebo stroje na zpracování dřeva.

V centru pozornosti v roce 2018 budou také kompaktní polohovací moduly KK s kuličkovými šrouby, které jsou integrovány do samotného těla modulu, a také lineární osy řady LMU pro aplikace náročné na dynamiku a výslednou přesnost pohonu s ohledem na hmotnost polohovaného břemene. Zajímavé jsou také kompaktní moduly HM s ozubeným řemenem pro manipulaci a automatizaci.

Pro rok 2018 chystá HIWIN několik novinek, mezi které patří nové válcované šrouby v požadovaných rozměrech 16 × 10, 12 × 10 a 12 × 5 nebo nové produkty pro polohovací systémy.

Ve druhé polovině roku společnost rozšíří svoji nabídku pro průmyslovou automatizaci a robotizaci o roboty HIWIN nové generace.

www.hiwin.cz