Semináře společnosti COGNEX

Průmyslová identifikace – Instalace a konfigurace snímače na bázi počítačového vidění

Přednáška „Průmyslová identifikace – Instalace a konfigurace snímače na bázi počítačového vidění“ poskytne přehled produktové řady DataMan® (ručních i napevno montovaných snímačů) a konfiguračního prostředí. Naučí účastníky základy potřebné pro čtení nejrůznějších snadno a obtížně čitelných kódů pomocí snímačů DataMan. Popsány budou také problémy související s kódy DPM a základy verifikace.

Tato přednáška bude pojednávat o ručních a stacionárních snímačích DataMan (8000, 150, 260 a 300) z hlediska hardwaru a softwaru. DataMan Setup Tool je prostředí používané pro nastavení potřebným pro řešení čtecích aplikací. Účastník se naučí řešit čtecí aplikace pomocí snímačů DataMan a softwarového prostředí Setup Tool. Představena bude také identifikace pomocí systému In-Sight® s využitím rozhraní EasyBuilder®.

Začátek: 11. 5. 2015, 10.00 hodin
Konec: 11. 5. 2015, 16.00 hodin
Místo: Jihlava
Registrace: zdarma
Počet míst: 40

Registrace:

http://www.cognex.com/ExploreLearn/TrainingPrograms/Training.aspx?e=5587d223-37b8-e411-b520-5ef3fcdaf1b7

In-Sight – EasyBuilder

Přednáška „In-Sight® EasyBuilder®“ účastníky naučí, jak konfigurovat aplikaci počítačového vidění pomocí rozhraní EasyBuilder.

Tato přednáška o systému In-Sight poskytne novým nebo potenciálním uživatelům tohoto systému přehled hardwaru a softwaru používaného systémy počítačového vidění In-Sight. Uživatelé se naučí krok za krokem procházet procesem nastavování aplikace počítačového vidění. Pozornost bude věnována tomu, jak z rozhraní In-Sight Explorer EasyBuilder získat co nejvíce. Toto rozhraní je ideální pro začínající uživatele, nevyžaduje žádné programování a pomocí intuitivních nabídek uživatelům dovoluje soustředit se na rychlé a efektivní řešení jejich aplikace.

Začátek: 12. 5. 2015, 10.00 hodin
Konec: 12. 5. 2015, 16.00 hodin
Místo: Jihlava
Registrace: zdarma
Počet míst: 40

Registrace:

http://www.cognex.com/ExploreLearn/TrainingPrograms/Training.aspx?e=ff20e786-36b8-e411-b520-5ef3fcdaf1b7

In-Sight – Spreadsheets Standard

Přednáška „In-Sight® Spreadsheets Standard“ účastníky naučí, jak konfigurovat aplikaci počítačového vidění pomocí tabulkového programovacího prostředí a uživatelského rozhraní.

Produktová přednáška „In-Sight Spreadsheets Standard“ poskytne novým uživatelům systému In-Sight přehled hardwaru a softwaru používaného systémy počítačového vidění In-Sight. Uživatelé se naučí krok za krokem procházet procesem nastavování aplikace počítačového vidění pomocí nejlepších zásad tabulkového programování. Pozornost bude věnována tomu, jak z tabulkového rozhraní In-Sight Explorer získat co nejvíce. Tabulkové rozhraní nevyžaduje žádné programování a pomocí intuitivního budování aplikace dovoluje účastníkům soustředit se na rychlé a efektivní řešení jejich aplikace.

Začátek: 13. 5. 2015, 9.00 hodin
Konec: 15. 5. 2015, 17.00 hodin
Místo: Jihlava
Registrace: 595 €
Počet míst: 12

Registrace:

http://www.cognex.com/ExploreLearn/TrainingPrograms/Training.aspx?e=ba86c1c7-35b8-e411-b520-5ef3fcdaf1b7&rdr=true&LangType=2057

Společnost Cognex

Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“. Společnost Cognex je světovým lídrem v oblasti počítačového vidění a průmyslového snímání ID kódů. Její systémy počítačového vidění a snímání ID kódů se využívají po celém světě, a to v celé řadě inspekčních, identifikačních a naváděcích aplikací v rámci výrobního a distribučního procesu. Klíčovými trhy jsou automobilový průmysl, výroba potravin a nápojů, farmaceutický průmysl, logistika a výrobci OEM. Společnost Cognex má sídlo ve státě Massachusetts (USA) a regionální zastoupení a distributory po celé Severní Americe, Evropě, Asii či v Latinské Americe. Také ve východní Evropě rozšiřuje společnost Cognex svou lokální přítomnost a nyní nabízí technickou podporu a školení v učebnách svých zastoupení v polské Vratislavi (Wrocłav) a maďarské Budapešti. Další podrobnosti naleznete na webové stránce společnosti Cognex na adrese www.cognex.com.

Další případové studie společnosti Cognex a informace o produktových novinkách v českém jazyce si můžete přečíst na portálu http://www.industrymedia.eu/cz/

Kontakt na prodejce:
Pavel Sejček, Sales Engineer Czech Republic, info.cz@cognex.com
Jan Kučera, Sales Engineer Slovakia, info.sk@cognex.com