Série zákaznických dnů začala

V prvním dubnovém týdnu začala série největších zákaznických dnů, které pořádají přední výrobci i prodejci špičkových obráběcích strojů i nástrojů.

K největším akcím rozhodně patří Zákaznické dny společnosti KOVOSVIT MAS a.s., která v letošním roce uvádí na trh řadu zajímavých novinek. Pro návštěvníky byla připravena i světová premiéra hybridního obráběcího stroje s označením WELD PRINT 5AX, který umožňuje hybridní výrobu kombinující výrobní operace obrábění a navařování kovů. Tento stroj v kategorii HYBRID MANUFACTURING byl plně vyvinut v ČR.

Své zákazníky přivítala v Benátkách nad Jizerou také společnost PROFIKA slavící v letošním roce 25. výročí založení společnosti. Pro zákazníky byla připravena kompletní přehlídka obráběcí techniky, řada příslušenství k CNC obráběcím strojům a nechyběl zábavný doprovodný program i bohaté občerstvení.

Skvělý odborný seminář pořádala společnost WNT, tentokráte zaměřený na technologie obrábění na CNC soustruhu. Semináře WNT jsou u odborné veřejnosti velmi oblíbené, jejich kapacita je brzy vyčerpána a pro aktuální informace a vypsané termíny seminářů je vždy nutné sledovat aktuální informace na webových stránkách, www.wnt.com. Semináře u WNT probíhají jako vzájemná diskuze nad konkrétními technologickými postupy, nejedná se o přednes produktové nabídky společnosti a většina aplikací a možností probraných teoreticky je živě předvedena v dílně, kterou má společnost pro své zákazníky k dispozici.

Týden nabitý akcemi doplnila společnost TECNOTRADE- obráběcí stroje, se sídlem v Kuřimi. Zákaznické dny zde probíhaly ve třech dnech, z nichž jeden byl věnován výhradně studentům odborných učilišť i průmyslových škol. Připravena byla opět velkolepá přehlídka obráběcích strojů DOOSAN, expozice 3D tiskáren a pestrá nabídka spoluvystavujicích firem.

O všech uvedených akcích již brzy najdete bližší informace na stránkách našich časopisů.

Redakce Infocube s.r.o.