Společnost Interroll posiluje svou přítomnost v Rumunsku

Společnost Interroll, přední světový specialista na klíčové produkty a řešení v oblasti vnitřní logistiky, pečuje o své zákazníky na rumunském trhu odnedávna prostřednictvím vlastní pobočky v Bukurešti. Tím tato společnost dále posiluje svůj závazek poskytovat zákazníkům po celém světě prvotřídní servis a obchodní služby přímo v dané lokalitě.

Skupina Interroll se aktivně a svou přímou přítomností v zemi podílí na růstu rumunského trhu. Tento stát zažívá v důsledku výrazně zvýšené spotřeby fázi relativně vysokého hospodářského růstu, který podle posledních údajů (2016) dosahoval úrovně 5,2 %. V souladu s tím analytici odhadují pokračující příliv dynamických kapitálových investic.

Doposud, po dobu posledních přibližně 10 let, byla společnost Interroll na rumunském trhu zastoupena výhradně prostřednictvím distributorů. Od počátku března je nyní zákazníkům společnosti Interroll, kterým se doposud věnovala pobočka společnosti v České republice, jako kontaktní osoba k dispozici Stefan Sapunaru (30) na pozici Key Account Manager Romania. Má bakalářský titul z elektrotechniky a rovněž více než 6 let zkušeností na obchodní pozici v Rumunsku a Bulharsku v rámci mezinárodní společnosti podnikající v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Na své nové pozici se Sapunaru bude starat o odbyt celého spektra produktů a řešení společnosti Interroll.

„Blízkost k zákazníkům je pro nás u společnosti Interroll důležitý a důsledně sledovaný aspekt,“ komentuje nedávnou expanzi Fritz Ratschiller, Sales Manager Eastern Europe. „Proto posilujeme naše aktivity ve slibně se rozvíjejících a růstových oborech průmyslu, například v automobilovém, a zvláště pak v pneumatikářském průmyslu, ale rovněž v oblasti e-commerce.“

Profil společnosti Interroll
Interroll Group je předním světovým výrobcem vysoce kvalitních klíčových produktů a služeb pro systémy interní logistiky. Společnost nabízí široký sortiment produktů ve čtyřech produktových skupinách, konkrétně „válečky“, „pohony“, „dopravníky a třídiče“ a „tok palet a kartonů“, pro přibližně 23 000 zákazníků po celém světě. Klíčovými průmyslovými odvětvími jsou dopravní společnosti, poštovní a doručovací služby, letiště, závody na zpracování potravin, distribuční střediska a další. Mezi její zákazníky náleží také renomované globální značky, jako jsou Amazon, Bosch, Coca-Cola, Coop, DHL, FedEx, Peugeot, PepsiCo, Procter & Gamble, Siemens, Walmart a Yamaha. Společnost Interroll je zapojena do globálních výzkumných projektů týkajících se efektivity logistických operací a aktivně podporuje průmyslové asociace při vývoji norem. Sídlo společnosti Interroll leží ve švýcarském městě Sant’Antonino, přičemž tato společnost po celém světě provozuje síť celkem 31 společností zaměstnávajících přibližně 1 800 osob. Společnost byla založena v roce 1959. V roce 1997 vstoupila společnost Interroll Group na švýcarskou akciovou burzu SIX a byla zařazena na index SPI.
Kontakt:
Martin Regnet
Interroll (Švýcarsko) AG
Global PR Manager
Via Gorelle 3 │ 6592 Sant'Antonino │ Švýcarsko
+41 91 850 25 21
media@interroll.com
www.interroll.com