Veletrh AMPER 2017 - 25 let ve znamení technického pokroku

Roku 1993 se uskutečnil první veletrh AMPER a příští rok od 21. do 24. března 2017 proběhne již jeho 25. ročník. Veletrh, který začínal ve skromných prostorách paláce kultury v Praze, se přesunul na moderní výstaviště v Brně a patří do úzké špičky nejúspěšnějších veletrhů pořádaných ve střední Evropě. V průběhu čtvrtstoletí se z něj stala tradiční událost ve světě elektrotechniky. Navzdory své tradičnosti se však soustředí na technologické novinky a aktuální technologické trendy, a i proto se stále těší velkému zájmu profesionální veřejnosti.

Veletrh AMPER koncentruje na jednom místě odborníky i nadšence z oborů elektroniky a elektrotechniky. V posledních pěti letech se jej aktivně účastní více než 600 vystavovatelů a v průběhu 4 dní jej navštíví více než 40 000 návštěvníků. Svou účast na jubilejní 25. ročníku již potvrdily společnosti ABB, allkabel, DCK HOLOUBKOV, Elpro-Energo, ENIKA, ERMEG, KOČÍ – VALÁŠEK, Komax Kabelverarbeitungssysteme, LABARA, MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE, OBO BETTERMANN, PHOENIX CONTACT, Pilz, Power – Energo, Schmachtl CZ, Synflex Elektro, WAGO-Elektro a celá řada dalších. Jejich kompletní seznam bude již od listopadu prezentován v online katalogu veletrhu AMPER na www.amper.cz.

Přehlídka technologií je doplněna o bohatý doprovodný program, který je připravován ve spolupráci s mediálními a odborných partnery veletrhu, a je tvořen přednáškami, semináři a tematickými expozicemi. Mezi hlavní témata patří koncepce Smart City, Průmysl 4.0 a Start Upové projekty. V rámci těchto témat jsou připravovány jak semináře, tak fyzické expozice na výstavní ploše. Nebude chybět ani téma elektromobility v rámci doprovodného programu AMPER Motion, které je mezi příznivci veletrhu AMPER velice oblíbené. Široký rozsah témat doprovodného programu uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Vývoj veletržního vizuálu od roku 1993 do současnosti

V rámci oslav čtvrtstoletí veletrhu AMPER – ve znamení technického pokroku, je připravena také řada novinek, které zvýší komfort vystavovatelů i návštěvníků veletrhu. Novinky zahrnují také i atraktivní web akce, který bude spuštěn začátkem roku 2017 a také nové online uživatelské rozhraní pro vystavovatele.

Zvažujete-li účast na jubilejním 25. ročníku veletrhu AMPER, neváhejte kontaktovat veletržní správu na e-mailu amper@terinvest.com, nebo konkrétního obchodního manažera akce. Více informací a kontakty naleznete na webu www.amper.cz.