YFAI otevírá moderní testovací laboratoř v Trenčíně

Moderní technické vybavení umožňuje provádět širokou škálu testů interiérových komponent automobilů.

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), celosvětová jednička v řešení automobilových interiérů, oficiálně otevřel novou testovací laboratoř ve svém technickém centru v Trenčíně. Dnes byla za účasti vládních činitelů slavnostně přestřižena páska při příležitosti otevření nových prostor a nejmodernějšího testovacího, výzkumného a vývojového zařízení. V rámci globální sítě YFAI zvyšují rozšířené kapacity technického centra zručnost společnosti, poskytují lokální odbornou způsobilost a napomáhají k lepšímu plnění potřeb zákazníků z řad automobilového průmyslu.

YFAI v posledních letech posiluje svoji přítomnost a technické kapacity ve střední a východní Evropě. V rámci nedávné restrukturalizace rozšířila společnost svá výzkumná a vývojová zařízení, která nyní zaujímají plochu více než 4 800 metrů čtverečních. Polovina prostoru je věnována nové testovací laboratoři, kde společnost provádí testy trvanlivosti a materiálu pro nové interiérové komponenty a výrobky, včetně testů přístrojových desek řídicích panelů, dveřních panelů a podlahových konzol.

"Technické centrum v Trenčíně je jednou z osmi lokalit v naší globální inženýrské síti a hraje významnou úlohu v našich výzkumných a vývojových aktivitách. Jsme šťastni, že nám investice do nových testovacích laboratoří umožní poskytovat to nejlepší z naší odbornosti a dokonalosti našim lokálním zákazníkům," uvedl Jason Xu, Vice President Engineering společnosti Yanfeng Automotive Interiors, ve svém projevu při příležitosti otevření nové laboratoře.

Investice v Trenčíně potvrzuje závazek růstu.

Díky investici ve výši 4 milionů EUR na kompletní restrukturalizaci umožňuje nyní moderní technické vybavení provádět širokou škálu systematického testování automobilových interiérů. S novými komorami a technickým zařízením na vysoké úrovni lze provádět testy výkonu komponent z hlediska bezpečnosti, trvanlivosti, vlivu na životní prostředí, vibrací, vzhledu, materiálu a emisí. Touto širokou škálou možností podporuje technické centrum v Trenčíně plány růstu společnosti v evropském regionu.

Další informace jsou k dispozici na adrese: www.YFAI.com a www.yfai-careers-ce.eu/trencin

Pro podrobnější informace se obraťte na:
Yanfeng Automotive Interiors
Jagenbergstraße 1
41468 Neuss
Německo
Astrid Schafmeister
Tel.: +49 2131 609-3028
Email: astrid.schafmeister@yfai.com
Internet: www.YFAI.com
 
O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:
Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálním lídrem v oblasti automobilových interiérů. YFAI znovu definuje, jak lidé relaxují, pracují a baví se v interiérech svých vozidel v současnosti a v příštích desetiletích. Společnost s centrálou v Šanghaji má přibližně 110 výrobních závodů a technických center v 18 zemích a více než 33 000 zaměstnanců po celém světě. Navrhují, vyvíjí a vyrábí součásti interiéru pro všechny výrobce automobilů. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd, stoprocentní dceřiné společnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO) patřící do skupiny výrobců komponentů SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a společnosti Adient, globálního lídra v oblasti automobilových sedadel. Bližší informace naleznete na adrese www.YFAI.com.