Žhavé novinky z oblasti počítačového vidění a průmyslové identifikace představí Cognex na veletrhu AMPER

Nové modely kamer pro inspekční úkoly a výkonné průmyslové systémy snímání ID kódů představí na svém stánku V4.12 v hale V na veletrhu AMPER 2014 společnost Cognex. Od 18. do 21. března budou na brněnském výstavišti k vidění kromě osvědčených technologií i nejnovější produkty, které tento přední výrobce nabídne v letošním roce uživatelům.

Patří k nim neustále inovovaná řada DataMan 300 určená pro nejnáročnější aplikace čtení ID kódu i na těch nejrychlejších linkách, dále produktová sada DataMan 50/60, která s malými rozměry přináší značný výkon ideální pro montáž do velmi těsných prostor na výrobních linkách a na strojích. Návštěvníkům expozice budou představeny i velmi výkonné ruční snímače řady DataMan 8000, jež jsou v současné době nejvýkonnějšími snímači čárového kódu na trhu. Inspekční úkoly pak zvládá systém počítačového vidění In-Sight 7000 již nyní doplněný celou řadou modifikací a doplňků pro splnění nejnáročnějších požadavků průmyslové výroby.

Další podrobnosti naleznete na webové stránce společnosti Cognex na adrese www.cognex.com a v českém jazyce pak na http://www.industrymedia.eu/cz/.

Společnost Cognex

Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“. Společnost Cognex je světovým lídrem v oblasti počítačového vidění a průmyslového snímání ID kódů. Její systémy počítačového vidění a snímání ID kódů se využívají po celém světě, a to v celé řadě inspekčních, identifikačních a naváděcích aplikací v rámci výrobního a distribučního procesu. Klíčovými trhy jsou automobilový průmysl, výroba potravin a nápojů, farmaceutický průmysl, logistika a výrobci OEM. Společnost Cognex má sídlo ve státě Massachusetts (USA) a regionální zastoupení a distributory po celé Severní Americe, Evropě, Asii či v Latinské Americe. Také ve východní Evropě rozšiřuje společnost Cognex svou lokální přítomnost a nyní nabízí technickou podporu a školení v učebnách svých zastoupení v polské Vratislavi (Wrocłav) a maďarské Budapešti. Další podrobnosti naleznete na webové stránce společnosti Cognex na adrese www.cognex.com.

Kontakt na prodejce:
Pavel Sejček, Sales Engineer Czech Republic, info.cz@cognex.com
Jan Kučera, Sales Engineer Slovakia, info.sk@cognex.com