COMPACT LINE – 6osá CNC bruska s vysokou přesností a flexibilitou

COMPACT LINE je vysoce přesná a flexibilní 6osá nástrojová bruska na výrobu vyměnitelných destiček z karbidu wolframu, cermetu, keramiky, PCBN a PKD.

Se svou výkonnou technologií v minimálním prostoru COMPACT LINE nastavuje nový standard ve výrobě tvarově složitých vyměnitelných destiček. Za použití nově vyvinuté opční 6. osy je teď COMPACT LINE perfektním strojem pro obvodové broušení. Vytvoření negativních fazetek na řezných hranách vyměnitelných destiček je umožněno novou, optimalizovanou kinematikou stroje a nově vyvinutou C-osou. Vedlejší časy jsou minimalizované díky krátkým posuvům v osách a zabudovanému robotu od firmy Fanuc. Plně integrovaný 6osý robot podporuje obratné zacházení s polotovary a nabízí vysoký stupeň flexibility pro autonomní manipulaci se složitými profilovými destičkami.

Za perfektní geometrii brusného kotouče a vysokou opakovatelnost procesů zodpovídá orovnávací jednotka „tři v jednom“. Ta umožňuje na tom samém místě orovnávat, regenerovat a profilovat. Uživatelsky orientovaný software ProGrind splní všechny Vaše náročné požadavky. Řídicí systém FANUC je dokonale sladěný s tímto softwarem. Všechny programy broušení lze rychle a snadno vytvářet a používat pomocí dotykového panelu.

www.walter-machines.com