HENNLICH CEMA-TECH nyní nově dodává také systémy, komponenty a maziva RAZIOL

Odštěpný závod CEMA‑TECH firmy HENNLICH s. r. o., významný dodavatel centrálních mazacích systémů, systémů dávkování maziv a mazací techniky v České a Slovenské republice, rozšířil své produktové portfolio o systémy a komponenty německé firmy RAZIOL Zibulla & Sohn GmbH.

Firma RAZIOL Zibulla & Sohn GmbH (www.raziol.com) se specializuje na výrobu a dodávky kontaktních i bezkontaktních systémů pro aplikaci maziv na vstupní materiál při procesu tváření, a rovněž na dodávky speciálních maziv pro tyto aplikace.

Ve výše uvedených oblastech nabízí tato firma naprosto komplexní služby a patří ke světovým leaderům.

Jedná se o rodinnou firmu s více než sedmdesátiletou tradicí. Výrobní závod s rozlohou 2 300 m2 a cca 100 zaměstnanci je situován v německém Iserlohnu. Součástí tohoto závodu je rovněž špičkově vybavená laboratoř určená pro práci s vyráběnými mazivy.

Systémy a maziva RAZIOL nacházejí uplatnění všude tam, kde jsou využívány procesy tváření, u kterých je vstupním materiálem plech, jako jsou střihání, tažení, ohýbání, profilování atd.

Tyto technologické procesy se používají především v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu, u výrobců domácích spotřebičů a v dalších průmyslových oblastech.

Kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme systém RAZIOL přímo pro Vaši konkrétní situaci, případně dodáme jednotlivé komponenty a náhradní díly RAZIOL.

CEMA‑TECH se pohybuje v problematice mazání, dávkování maziv a aplikace maziv na plochy již dvacet let. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby zahrnující:

• technické poradenství, návrh systému na míru,

• dodávku komponentů,

• montáž, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy,

• dodávku náhradních dílů,

• záruční a pozáruční servis.

CEMA‑TECH má na svém kontě tisíce úspěšných realizací mazacích a dávkovacích systémů.

CEMA‑TECH je autorizovaným distributorem mazacích systémů SKF (značky LINCOLN, VOGEL, MECA FLUID, SAFEMATIC ad.).

CEMA‑TECH zastupuje rovněž švýcarskou firmu ABNOX, která se specializuje na systémy dávkování maziv.

CEMA‑TECH je také renomovaným dodavatelem mazací techniky. Dodáváme mazací hlavice, mazací lisy a přístroje, automatické maznice, techniku pro přečerpávání maziv, olejoznaky atd.

 

o. z. CEMA-TECH firmy HENNLICH s. r. o.

Libušínská 183

591 01 Žďár nad Sázavou

tel./fax: +420 566 630 524

cematech@hennlich.cz

www.hennlich.cz/cematech