Nové webové stránky v češtině WALTER-TOOLS.COM

Nakupujte rychle a jednoduše přes Walter TOOLSHOP a sdílejte své zkušenosti s ostatními zákazníky – od září již s plnou českou lokalizací.

Českou verzi nových webových stránek plánuje společnost WATLER CZ spustit v průběhu září. Vedle vyhledávání obecných informací nový web umožňuje uživatelům nakupovat v online objednacím systému TOOLSHOP, sledovat produktová videa v mediálním centru nebo prohlížet a sdílet novinky přes různé sociální sítě. Stránky jsou jednoduše ovladatelné a mají čistý a přehledný vzhled.

Projektový tým Walter pracoval na designu, textech a rozložení stránek několik měsíců. "Chtěli jsme vytvořit platformu, která bude pro naše zákazníky využitelná při každodenní práci,“ vysvětluje Bernhard Weihermüller, manažer pro e-marketing a podporu prodeje z Walter AG v Tübingenu (Německo).

Hlavní výhodou je plně integrovaný objednací systém Walter TOOLSHOP, který umožňuje objednávání online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vybrat si můžete z celé řady standardních řezných nástrojů značek Walter, Walter Titex a Walter Prototyp. Další výhodou je možnost zobrazit si stav skladu a dostupnost spolu s cenou zboží ještě před odesláním objednávky. Pokud jste zvyklí vyhledávat řezné nástroje Walter přes katalog GPS (Global Productivity System), budete mít nyní také možnost objednávat vybrané zboží skrz TOOLSHOP jedním stisknutím tlačítka díky dokonalému propojení systémů. TOOLSHOP je také dostupný ve 20 světových jazycích, může tedy pokrýt potřeby zákazníků po celém světě. Toto jsou jen některé z výhod nového systému Walter TOOLSHOP, který je součástí nových stránek.

Na novém webu, který byl doposud dostupný jen ve třech jazycích (němčina, angličtina a čínština), najdete nespočetné množství videí o produktech a společnosti. Naleznete zde ale také mediální centrum, které obsahuje mnohem více – mobilní aplikace, softwarové centrum, mediální centrum a prostor pro stahování souborů. Zde můžete najít všechny produktové brožurky, handbook, manuály, katalogy a zákaznické noviny, a to vše zdarma a od září nově i v českém jazyce.

Na www.walter-tools.com můžete nyní sledovat všechny naše aktivity na sociálních sítích, a to v reálném čase a z jednoho místa. Takto budete informovaní o všech našich novinkách a aktivitách bez nutností vytváření vlastních profilů na všech sítích. Pokud již ale jste aktivní na sociálních sítích, najdete nás na Facebooku, Twitteru, LinkedIn, Google+, Youtube a Xing. Za Vaší případnou podporu Vám předem děkujeme.